Volejte do půjčovny 777 765 777. Otevřeno PO-PÁ 7:00-16:00

O nás

Půjčovna nářadí naradi.com

Půjčovny nářadí naradi.com nabízí široký sortiment nářadí, zařízení a strojů pro profesionály i domácí kutily. Naše půjčovna vám nabídne nářadí či zařízení pro jakoukoliv práci na stavbě, pro domácí hobby práce, pro práce na zahradě, nebo domácí úklid. Proč si máte každé nářadí kupovat? Máme nářadí a stroje pro kutily i profesionály.

Jednoduše navštivte naši půjčovnu nářadí a vyberte si pro sebe takové nářadí, který vám bude vyhovovat. V naší půjčovně si určitě vyberete.

Půjčovna nářadí pro kutily

Půjčovna nářadí naradi.com má pro domácí kutily kompletní nabídku pro jakoukoliv práci při zvelebení Vašeho bytu, chaty či zahrady. V naší půjčovně pro jakoukoliv práci naleznete potřebné nářadí či zařízení. Máme v nabídce vrtačky, šroubováky, pily, brusky, vrtací a bourací kladiva, hoblíky a frézky, malířskou techniku, stříkací pistole atd...

Půjčovna nářadí pro profesionály

Půjčovna nářadí naradi.com je vybavena tak, aby uspokojila i profesionální stavební firmy a živnostníky. Naše půjčovna je vybavena nářadím a zařízením pro každou stavební práci:

  • nářadí pro bourací práce a vrtání do betonu a cihly, bourací kladiva, vrtačky
  • naradi a zařízení pro zpracování dřeva, dřevěných podlah a parket
  • nářadí pro práci s kovem, pily, hoblíky, brusky na dřevo a parkety, frézky, svářecí agregáty, opalovací pistole

Půjčovna stavebních strojů a mechanizace

Půjčovna nářadí naradi.com vám umožní provádět práce od lehkých smykem řízených nakladačů, až po těžké bagry. K dispozici máme stroje značek Bobcat a Doosan, které jsou špičkou na trhu. 

Půjčovna nářadí, zahradní mechanizace a dalších zařízení

Půjčovny nářadí naradi.com nabízí také zahradní mechanizaci a stroje a nářadí pro nejrůznější použití. Můžete si u nás zapůjčit např. stroje pro čištění, elektrocentrály, čerpadla, vysoušecí agregáty nebo třeba měřící techniku.

Kde nás najdete

Půjčovna nářadí má provozovnu v Tišnově, ulice Drbalova 18. 

DomůKontaktOchrana osobních údajůDoprava nářadí a strojůPůjčovní řád
 Provozováno na systému SHOP4U