Volejte do půjčovny 777 765 777. Otevřeno PO-PÁ 7:00-16:00
Poznámka k soukromí

Ochrana Vašich osobních dat

Vaše data sdělena při objednávkách zboží jsou považována za důvěrná a nebudou poskytnuta třetí osobě s výjimkou partnerů zajištujících platební styk případně dodávku zboží, kterými mohou být např. banky nebo firmy zajišťující distribuci. Požadujete-li doručování objednávek na jinou adresu, než je výše uvedená, můžete uvést ještě alternativní adresu dodání.

Nakupujete-li jako právnická osoba, je nutno uvést také následující údaje o firmě:

  • Jméno firmy
  • Úplnou poštovní adresu
  • Telefonické, případně e-mailové spojení
  • IČO
  • DIČ
  • Bankovní spojení

Tyto údaje jsou nutné pro vystavení daňového dokladu.

Důvěryhodným třetím stranám, nebo veřejnosti mohou být poskytnuty pouze souhrnné statistické informace o zákaznících, návštevnosti, obratu a další související údaje. Tato statistika však neobsahuje žádnou informaci, která by umožnila identifikovat jednotlivé zákazníky. Ceníme si váší Vaší důvěry a budeme plně chránit Vaše soukromá data před zneužitím. Vámi poskytovaná data jsou používána pouze na zabezpečení a zkvalitnění našich služeb.

Používáním našeho internetového obchodu souhlasíte se shromaždováním a používáním informací o Vás a Vašich nákupech. Pravidla zacházení s těmito údaji jsou popsána v předchozím odstavci. Případné změny v pravidlech budou včas publikovány.

Zpět
DomůKontaktOchrana osobních údajůDoprava nářadí a strojůPůjčovní řád
 Provozováno na systému SHOP4U